Delta antikoru negatif,hbe ag(meıa) negatif 0,0 hbv dna(pcr)89 ıu/ml negatif tahlil sonuçları çıktı anlamı nedir?

Delta antikoru negatif,hbe ag(meıa) negatif 0,0 hbv dna(pcr)89 ıu/ml negatif tahlil sonuçları çıktı anlamı nedir yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların negatif çıkması olumlu, problem görülmüyor