Demir 39, demir bağlama kapasitesi 401 Eritrosit dağ.gen(RDW) 16,1 Ortalama eritrosit hacmi MCV 78,9. Tahlil sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

Merhaba, Kan tahlil sonuçlarım Demir 39, demir bağlama kapasitesi 401 Eritrosit dağ.gen(RDW) 16,1 Ortalama eritrosit hacmi MCV 78,9 Ortalama trombost hazmi 12,9 Tahlil sonuçlarımı değerlendirir misiniz? teşekkür ederim .

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliğine bağlı kansızlığınız olabilir, tedavi almanızı öneririz..