Demir 43,demir bağlama kapasitesi 381,b12 115,hgb ?

35 yaşındayım bayanım.3 ay sonra evleneceğim hemen çocuk istiyorum kan testi yaptırdım.demir 43,demir bağlama kapasitesi 381,b12 115,hgb 12.1 çıktı.doktorum devıy ampul,dodex iğneler ve ferplex fol verdi sonuçlarım nasıl tşkler öğretmenim istanbulda

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken önerilerde bulunmuş ve tedavinizi planlamış.Ancak anemi tedavisi uzun solukludur.Doktorunuz tedavinin bittiğini belirtene kadar ilaçlarınızı kullanınız.