Demir+ 84 hdl kolesterol+ 67

iyi günler. demir+ 84 hdl kolesterol+ 67 eos# 0,10 ferritin 13,4 tahlilimde bunlar özellikler koyu renkle gösterilmiş. normal midir sizce?

Tahlil.com Cevabı : Diğer tetkikleriniz normal ise bu değerlerde sorun yoktur.. Cinsiyetiniz kadın ise ferritin değeri düşüklüğü olabilir.. Hgb değeri normal ise tedaviye gerek yoktur..