Demir bağlama kapasitem 515 çıktı. Aralığı 155-355 arası. Ne yapmalıyım?

Merhaba ben 29 yasinda 2 cocuk annesiyim demir baglama kapasitem 515 yani cok yuksk cikti cikmasi gereken aralik ise 155-355 arasiymis ne yapmami onerirsiniz tesekur rderim

Tahlil.com Cevabı : Hemoglobin değeriniz de düşükse kansızlık olabilir tedavi olmanız gereklidir..