Demir eksikliği anemisi konuldu

sizce bu değerler sonunda yapılması gereken nedir?RBC 4,HGB 9,HGB 31.3,MCV 78.3 ,MCH 22.5,MCHC,28.8(yaşım 15.şikayetlerimin üzerine acile gitmiştik ve HGB 4.67 ilk tahlilde.aşırı regli kanamasıdavardı.hastanede bir hafta kaldık ve çıkmadan önceki son tahlil sonucu.)Demir eksikliği anemisi konuldu

Tahlil.com Cevabı : Hematoloji uzmanına başvurmanızı ve kansızlık için tedavi almanızı öneririm.