Demir ilaci dislerini curuturmu eger curuturse bu durumda ne gibi onlem almam gerekiyor curumemesi icin? tskler

Mrhb 18 aylik oglumda demir eksikligi var ayrica talasemi tasiyicisi doktor uc aylik demir eksikligi icin tedavi verdi. Demir ilaci dislerini curuturmu eger curuturse bu durumda ne gibi onlem almam gerekiyor curumemesi icin? tskler

Tahlil.com Cevabı : Çürütmez ancak boyayabilir, tedaviyi verdikten hemen sonra su içirin...