Demir yüksekliği hormonu attırabilir mi?

Hocam 30 gün önce yaptırdığım kan sayım sonucumda TSH:1.92 HGB :17.5 Çıkmıştı... Dün yaptırdığım kan sonucumda ise TSH:5.64 HGB:18.4 DEMİR(SERUM) 164.4 çıktıı... Aile hekimim hormon yetersizliği olabilir endrkolojiye git dedi ..Sizce sorunum ne ? demir yüksekliği hormonu attırabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Hayır, demirinizle birlikte kan seviyeniz de yüksek görünüyor. Endokrinoloji ve hematoloji uzmanlarına başvurmanız doğru olacaktır...