Direkt bilirubin 0.57den 0.66 yükselmiş durumda. Bunun anlamı nedir?

Merhabalar çocuğum 8 günlük sarılık oldu her gün Teste götürüyoruz bugün ve sarılığı düşmeye başladı Ama direkt bilirubin 0.57 den 0.66 yükselmiş sonuçları Doktora gösteremedim ve çok merak ediyorum Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Genel değerleri düşüyorsa iyiye gidiyor demektir, tek bir değerle yorum yapamayız..