Dışkı mikroskopisi sonucuna göre ;3-4 lökosit,6-7 eritrosit,2-3 helmint yumurtası görüldü.Ige Total sonucuna göre ; Değer 898 çıktı referans aralığı 0-100.

Dışkı mikroskopisi sonucuna göre ;3-4 lökosit,6-7 eritrosit,2-3 helmint yumurtası görüldü.Ige Total sonucuna göre ; Değer 898 çıktı referans aralığı 0-100.Vücutta gece daha çok olan kaşıntı, kızarıklık ve şişkinlik var.Biz Ige değerini düşürmek için Dermatoloğa gidiyoruz.Bize vermox verdi. Geçer mi?

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Çocuğunuzda alerjik bir yapı olduğu gözleniyor. Doktorunuzun verdiği ilaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.