Dogum kontrol hapı kullandıktan sonra sevgılımle bir kac kez sürtünme yoluyla ilişki yasadık ?

 Dogum kontrol hapı kullandıktan sonra sevgılımle bir kac kez sürtünme yoluyla ilişki yasadık 2 ay duzenli son ay ıse kısa suren bir adetim oldu. kısa suren adetten sonra ve bu 3 ay sure zarfında yaklasık 10 defa test yaptık negatifti hamilelil varmı?

Tahlil.com Cevabı : Regl kanaması olduğu ve testler negatif çıktığı için hamileliği düşündürecek bir durum görünmüyor.