Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. Vajinama boşalmadı?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. Vajinama boşalmadı. pen*side sadece vajinamın ön kısmına değdi. Bu olaydan bi saat sonrada adet oldum. Adetimin dördüncü günü. Adetten sonra hamile kalma olanağım var mı?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl görülmüşse hamilelikten söz edilemez.