Doğuştan tek testis, çocuk sahibi olmak için değerler yeterli mi?

Merhaba, doğuştan tek testis, çocuk sahibi olmak için değerler yeterli mi? ? teşekkürler.perhiz süresi:5 günhacim:2 mlviskozite:normalpH:8Lökosit kons: < 1sperm konst: 29,5toplam hareket: 37 %İleri hareket: 23 %Yerinde har : 14 %hareketsiz : 63 %Morf normal formlar : 5 %Hareketli sperm kns: 10,8 m/mlileri har. sp. kons: 6,9 Fonk sp. kons: 0,8 ortalama hız : 8sperm hareket indx : 33toplam sperm kons : 59 Mtoplam hareketli sp. kons: 21,6toplam ileri har. sperm kons: 13,8fonks.sperm : 1,6morf.normal sperm: 2,8

Tahlil.com Cevabı : Yeteri kadar açıklayıcı bilgi yok sonucunuzda