Doktor alerjisi yok dedi ama aksam cocugun kolu sinek isirigi gibi kirmizi ve biraz kabarikti. Sizce sonuc ne?

7 aylik bebegim var. 5 aylikken sut urunlerine kusuyordu. Dun alerji testi yaptirdik ve sut urunlerine alerjisi 0.10 cikti. Deriden de test yapildi 15 dak.bekledik kabarma falan olmadi. Doktor alerjisi yok dedi ama aksam cocugun kolu sinek isirigi gibi kirmizi ve biraz kabarikti. Sizce sonuc ne?

Tahlil.com Cevabı : Geç reaksiyon olmuş olabilir, doktorunuzla mutlaka yeniden konuşmanız gereklidir..