Doktor bana şu ilacı verdi, kulanayımmı emin değilim birşey olur diye korkuyorum

enim ilk gebeliğim dış gebelikti kürtaj oldum dün test yaptırdım sonuç 163 çıktı ve dr bana şu ilacı verdi (((crinone %8 kulanayımmı emin değilim birşey olur diye korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Muayene bulgularınızı ve diğer tetkikleri bilmediğimizden doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye ederiz..