Doktor bey benim Lenosit sayısı 2.46 referans değerleri ise 1.3 ve 3.3. aralığında.

doktor bey benim Lenosit sayısı 2.46 referans değerleri ise 1.3 ve 3.3. aralığında. lenfosit yüzdesi ise %52.71 referans değeri %2o-%44 arası. netten baktım lenfosit sayısı vücutta bir sıkıntı olduğunun belirtisiymiş kafam karıstı. bende lenfosit sayısı normal ama yüzde yüksek gösteriyor yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem yoktur..