havuza grebılmek için test yaptrdım

en havuza grebılmek için test yaptrdım test snucumda her sahada 8-10 lökosit, 1-2 eritrosit,bol epitel görüldu yazıo.doktor iltihap war bu sncla havuza gremezsın dedi.ama internette arstrdım 8-10 lokosıt kızlarda normalmis,1-2 erıtrosit normalmıs,nıtrıt negatıfse bsy yok demekmıs.ama nekdr dogru emın olamadım bnı bu knuda aydınlatırsanız sewınırm...

Tahlil.com Cevabı : Sanırım idrar tahlilinden bahsediyorsunuz.8 -10 lökosit pek olağan değil,havuza girip girmemekten çok sizin sağlığınız önemli.Bence bir de idrar kültürü tahlil yaptırın enfeksiyon yönünden.