Doktor degılsın demıs..

slm kız arkadasım la elıne sperm bulasması ve vajına deymıstı bu olayan 10 gun sonra kan testı yaptırdı ama normal gorunuyor doktor degılsın demıs hamıle suan bu olayın üstünden 33 gun gectı bulantısı var gun ıcınde kan testı yapılmalı mı tekrar ??

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum uzmanı tarafından hamile olmadığı söylenmiş ise bulantısı mide rahatsızlığına bağlı olabilir, dahiliye uzmanına başvurmanızı öneririz..