Doktor hsg den sonra hamille kalmışsın dedi

10 kasım ilk adet tarihim ve 20 kasımda hsg çektirdim 7 aralıka kadar eşimle birlikte olmadım.ve 10 aralıkta adet olmadım.gittiğim doktor hsg den sonra hamille kalmışsın dedi ve ilk ultrasonda kese küçüktü ve bugün gittiğimde biraz büyümüştü ama doktor az büyümüş dedi beta gcg 11675.40 proges.5.8

Tahlil.com Cevabı : Bir hafta sonra tekrar ultrasonografi ile kontrol edilmesini öneririz..