Sedimantasyon 130 aso 132 crp 0.14, romatoid faktör <20.0, üre 23, ürik asit 3.71 vs. sağ ayak baş parmağımda kemikte şişlik var küçük parmağımdada şişlik var.

Sedimantasyon 130aso 132crp 0.14, romatoid faktör <20.0, üre 23, ürik asit 3.71 vs.sağ ayak baş parmağımda kemikte şişlik var küçük parmağımdada şişlik var. Kemiğimde ateş oluyor ve ayağımda uyuşma oluyor. klasikyada topuklu ayakkabı kullanan biri deilim. Ve bu ağrılar çalışmamı olumsuz etkiliyor. Ne yapmam lazım?

Tahlil.com Cevabı : Sedim testiniz çok yüksek.Ancak tek başına yüksekliği ciddi bir bilgi vermez.Bir ortopedi uzmanına danışabilirsiniz.