Doktor keseyi gördük doktor sadece keseyi gördü tek kese gördüğünü söyledi boyutuda 6.53 mm ancak belki ikiz olabilir dedi

Merhaba son adet tarihim 17 Eylül 18 ekimde kan testimde beta hcg hormonum 285,60 çıktı 48 saat sonra tekrar bakıldı 622 çıktı 24 Ekim yani bugün keseyi gördük doktor sadece keseyi gördü tek kese gördüğünü söyledi boyutuda 6.53 mm ancak belki ikiz olabilir dedi bişey görmedim hissim dedi bu sonuçlara göre ikiz olma ihtimali var mı?

Tahlil.com Cevabı : Doktor keseyi tek olarak gördüyse bu durumda ikiz bir gebelikten söz edemeyiz.