Göğsümde ve karnımda şişlik var ve akıntım var gebelikle alakalı bir korkum var ?

Göğsümde ve karnımda şişlik var ve akıntım var gebelikle alakalı bir korkum var yukarıdaki yazdıklarımla beraber bunları da göz önünde bulundurduğumuz da gebelik ihtimali sizce var mıdır? ޞžimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz varsa gebelik testi yaptırmanızı öneririz..