Doktora gitin prolaktin hormonum yüksek çikti. Doktor ilaç verdi DOSTINEX diye çok faydalı bi ilac olduğunu söylüyorlar

Merhaba hocam yardımınıza ihtiyacım var. 21 yaşındayım 2 buçuk yıldır evliyim son 3-4 aydır çocuk düşünüyoruz denedik olmadı sonra doktora gitin prolaktin hormonum yüksek çikti DR ilaç verdi DOSTINEX diye çok faydalı bi ilac olduğunu söylüyorlar

Tahlil.com Cevabı : Evet Dostinex  prolaktin yüksekliği tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.
Yüksek prolaktini düşürmek için kullanılır.
Endokrinoloji bölümünde muayene olmanızı öneririz.