:Doktora gittim adet düzensizliği için ultrason muayenesi oldum ve bana farlutal verdi ve adetin 3.günü serbest testestron,fsh ,LH,PRL,E2 stsh st3 st4 androstenedion tahlillerimi yaptırmamı istedi?

Doktora gittim adet düzensizliği için ultrason muayenesi oldum ve bana farlutal verdi ve adetin 3.günü serbest testestron,fsh ,LH,PRL,E2 stsh st3 st4 androstenedion tahlillerimi yaptırmamı istedi. ben 7 ay önce sürtünmeyle bi ilişki yaşamamıştım kanda gebelik testim negatif çıkmıştı eğer hamile olsam doktor bunu görür ve farlutal vermezdi değil mi yani hamilelik kesin yoktur artık?teşekkür ederm.bu arada 7 ay boyunca adet gördüm ama adet gördüğü halde gebe kalanlar varmış merak ediyorumm 7 aydır başka ilişkim olmadı?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası 7 ay düzenli adet görüp, hala gebe olabileceğinize inanıyorsanız, size diyecek fazla bir sözümüz olamaz.. Biraz vakit ayırın ve sitemizdeki gebelik testi ile ilgili yazıları, sorulmuş soru ve cevapları okuyun