Doktorum adetim geciktiği için Primolut N verdi.

merhaba hocam daha önce hamilelik şüphesi ile sormuştum size. şimdi adetim 7 gün gecikince beta hcg baktı. sonuç <0.100 çıktı. negatif olduğunu söyledi doktor. adetim içinde PRIMOLUT-N 5 MG 30 TABLET verdi. ama bu ilaç adet geciktirici değil mi. bana yardımcı olabilir misiniz? beta hcg sonucu ve ilaç için yorumlarınızı bekliyorum. şimdiden çok teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Primolut-N adet kanamalarının zamanının değiştirilmesinde kullanılabilir. Tahlil.com'da doktorların verdiği tedavi üzerine yorum yapmıyoruz prensip olarak.Tedavi ile ilgili karar ve sorumluluk bu konuda doktorunuza aittir.Tahlil sonucunuz ise hamile olmadığınızı gösteriyor.