Doktorum bir sorum olucak. Hamilelik kesinilkle yok denmesi ve hamileliğin ortadan kalkması için bir ay adet görmesi yeterlimi?

Doktorum bir sorum olucak. Hamilelik kesinilkle yok denmesi ve hamileliğin ortadan kalkması için bir ay adet görmesi yeterlimi.(4 gün erken oldu hamilelikle alakası varmıdır?) 2. ayı beklemek gerekir mi tamamiyle yok denmesi için ? teşekkürler şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında görülen kanama normal bir adet kanaması ise hamilelik ihtimali ortadan kalkar. Netleştirmek için gebelik testi yaptırabilirsiniz.