Merhaba, yaklaşık 15 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.İçimde sperm bırakmadığını söyledi?

Merhaba, yaklaşık 15 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.İçimde sperm bırakmadığını söyledi fakat ilk olduğu için korkuyorum.Adet günüm gecikmedi fakat az gelmeye başladı. Henüz bir test yaptırmadım kan tahlilinde çıkıyormuş.Neye bakmam gerekiyor?Yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırman gerekiyor. Ama eğer adet olduysan hamilelik ihtimali ortadan kalkmıştır.