doktorum keseyi göremedi

son regl tarihim 15 eylül 18 ekimde kan testi yaptırdım 30.1 çıktı 20 ekimde 72.70 çıktı 21 ekimde 110.7 çıktı 24 ekimde ise 193.50 çıktı doktorum keseyi göremedi ve kimyasal gebelik yada dış gebelik dedi kasıklarımda ağrıda var :((

Tahlil.com Cevabı : Henüz küçük bir gebelik olduğundan ultrasonda görülmesi mümkün değildir. Betahcg değeriniz 1000 üzerine çıktıktan bir hafta sonra tekrar baktırırsanız kesin sonuç alırsınız.