Doktorum purinol ve aksef yazdı...

iki hafta önceki sonuç: LOKOSİT + 70WBC/ul İdrar mik. 7-8 LOKOSİT,1-2 ERİTROSİT VE 12-14 EPİTEL bugünki sonuç: LOKOSİT + 25WBC/ul İdrar mik. 10-12 LOKOSİT,1-2 ERİTROSİT VE 8-10 EPİTEL. doktorum purinol ve aksef yazdı. purinol gebelik kat. c oldugu için başka bi ilaç önerir misiniz

Tahlil.com Cevabı : Sitemizden ilaç önerisinde bulunmuyoruz, doktorunuzla konuşmanız gerekir..