İdrar tahlilimde eskiden beri eritrosit seyrek lökosit 1-2 şeklinde sonuç çıkıyor bu normal midir yada bir sorun teşkil eder mi?

İdrar tahlilimde eskiden beri eritrosit seyrek lökosit 1-2 şeklinde sonuç çıkıyor bu normal midir yada bir sorun teşkil eder mi? PH değeri de asit çıkıyor alkali çıması mı gerekiyor yoksa asit olması da normal midir.? Teşekkür ederim saygılarımla.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.