Döllenme den 10 gün sonra üstüne gördüysem adetim biraz farklıydı ?

Döllenme den 10 gün sonra üstüne gördüysem adetim biraz farklıydı yazınızı okudum döllenme den 16 gün sonra beta hcg ( total hcg ) 0.100 ise daha ihtimal yoktur dimi ve beta hcg ( total hcg ) yazıyor bu test doğru test midir serbest beta da varmış ne fark var

Tahlil.com Cevabı : Evde yapılan gebelik testleri adet gecikmesi olduktan sonra daha doğru sonuç verebilir..