Eşimle yaklaşık 2 ay önce ilişkiye girdik. adetimde 2 gün gecikme oldu?

Eşimle yaklaşık 2 ay önce ilişkiye girdik. adetimde 2 gün gecikme oldu ve hemen kan testi yaptırdık sonuç 0.65 çıktı ve doktor sıfırlı değerlerde gebelik olmadığını belirtti. sonrasında adet gördüm. şuan adetime 9 gün var fakat tekrar beta hcg testi yaptırdım bu sefer sonuç 4.88 çıktı. Doktoru bulamadım yerinde ve lab. görevlisi negatif olduğunu belirtti.1. ne yapmam gerekiyor.2. gebelik yoksa bile bu değerler neden oynuyor ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerleriniz negatif, sonuçlarda oynama filan yok.Hiçbiri gebelik lehine değil