Dostinex 0.5 mg haftada 1 kullaniyorum birde euthyrox 25mcg kullaniyorum bu durumda hamile kalsam bebege zarar gelir mi?

Dostinex 0.5 mg haftada 1 kullaniyorum birde euthyrox 25mcg kullaniyorum bu durumda hamile kalsam bebege zarar gelir mi

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. Doktorunuzun verdiği ilaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.