Hocam hormon testi yaptırdım sonucunu aldım ama doktora gösterme fırsatım olmadı 07.05.2014 'te adet oldum ?

Hocam hormon testi yaptırdım sonucunu aldım ama doktora gösterme fırsatım olmadı 07.05.2014 'te adet oldum 13.05.2014 te tahlil yaptırdım tsh 4.69, fsh 7.96, lh 9.48, estradiol 89.71, testosteron 22.65, beta hcg 0. 10, dhea-so4 265.6 yaşım 22 adet düzensizliği ve tüylenme şikayeti ile gittim

Tahlil.com Cevabı : Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar