Dün erkek arkadaşım yüzüme boşaldı , yüzümü eteğime sildim içimde külotlu çorap+külot vardı.

Dün erkek arkadaşım yüzüme boşaldı , yüzümü eteğime sildim içimde külotlu çorap+külot vardı. sperm değmemiş elini 2-3 saniye vajinamda gezdirdi ama çorap üstünden. aradan bir kaç dakika geçtikten sonra eteğimi suyla vajinamı mendille sildim sonra elimi suyla yıkadım. elimde sperm kaldı mı??

Tahlil.com Cevabı : O sırada yanınızda olmadığımıza göre nereden bilelim elinizde sperm olup olmadığını bu tür saçma sapan şeylere kafa yoracaksanız size basit bir önerimiz var bir daha ki sefer elinize eldiven takın...