Dun gebelık testı yaptım pozıtıf cıktı ama sabah uyandıgımda adet olmusdum bugun de kadın doguma gıdıp kan testı yaptırdım beta 0,8 cıktı sızce durum nedır

 Merhaba ben kubra ben dun gebelık testı yaptım pozıtıf cıktı ama sabah uyandıgımda adet olmusdum bugun de kadın doguma gıdıp kan testı yaptırdım beta 0,8 cıktı sızce durum nedır doktr gıtmıstı gorusemedım acıl

Tahlil.com Cevabı :  Hem adet görmüş olmanız hem de etst sonucunun negatif olması gebelik olmadığını gösteriyor.