Şiddetli karın ağrısından doktora gittim. Bhcg ve ultrason bakıldı

merhabalar.30nisan son adet tarıhım.15mayısta sıddetlı karın agrısından doktora gıttım.bhcg ve ultrason bakıldı bısey yok fakat 27mayısta test yaptım ve ıkıncı cızgı sılık ıdı.28mayısta dr.bhcg baktı sıze sormustum 28.6 cıktı.artık ıdrar testı ıkı cızgıyıde net gosterıyor.ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Kan testiniz pozitif çıkmış.  Ultrasonla gebeliğin görülmesi gerekli.