dün kan tahlilde 1.20 çıktı sizce bu yukselirmi?

Mrb benim adet tarihim 19 ekim 21 ekimde bitti beneşimle beraber Kliment kullandım. Adetin üçüncü günü başladık 21 beri düzenli hergün ilişki oluyo 29 kadar bugün yumurtlama gününün son günü 26 31 arası dün kan tahlilde 1.20 çıktı sizce bu yukselirm

Tahlil.com Cevabı : Maalesef bu sonuç çok iyi bir sonuç değil.Yükselmez.