Dün kan testi yaptirdim ve sonuc 38.4 cikti. Sizce tekrardan hamilemiyim?

Ben 28 mayista kürtaj oldum (bos gebelikten dolayi). 28 mayis ta adet oldum sonrada 11 haziranda adet oldum ( yumurtlama günümde). Her iki tarih de gecti adet olmadim halen. Dün kan testi yaptirdim ve sonuc 38.4 cikti. Sizce tekrardan hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testi sonucunuzu inceledik.Sonucunuz hamilelik lehine.Ancak kürtaj sonrası bir süre daha kanda Beta HCG yüksekliği devam edr ve zamanla sıfırlanır.     BETA HCG Testine dair aradığınız tüm bilgiler, sorulmuş benzer sorular ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları....