Hamilelik suphesiyle test yaptirdim deger 32, 77cikti bu degrrin ustunden 4 gun gecti gecikmem hamile lehine mi ?

Tatildeyken tam regl oldugum gun primolut-n kullandim sadece 1gun 3adet kullandimbiraktigim gibi adetim devam etti 28 gunde bir regl olurm cok dznlidir bu ay 30 oldu hamilelik suphesiyle test yaptirdim deger 32, 77cikti bu degrrin ustunden 4 gun gecti gecikmem hamile lehine mi ilactan olabilirmi

Tahlil.com Cevabı :  Beta HCG testi sonucunuzu inceledik.Sonucunuz hamilelik lehine.Ancak tek başına bu Beta HCG değeriyle hamilelik tanısı kesin olarak koyulamaz.  Önümüzdeki günlerde yapılacak Beta HCG testi sonuçlarında da Beta HCG değerinde yükselme görülmesi ve daha önemlisi yapılacak ultrason muayenesinde de gebelik kesesinin görülmesi hamilelik tanısını koyduracaktır.   Aşağıdaki bağlantıda  bu konuda sorulmuş benzer sorular ve Beta HCG testine dair detaylı bilgiler bulunmaktadır.     BETA HCG Testine dair aradığınız tüm bilgiler, sorulmuş benzer sorular ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları....