Dün kız arkadaşım ile arkadan yoldan ilişkiye girdim ve içeri boşaldım ayrıca. kız arkadaşım bakiredir. Acaba hamile kalmış mıdır ?

Dün kız arkadaşım ile an*l yoldan ilişkiye girdim . kız arkadaşım bakiredir. Acaba hamile kalmış mıdır ?

Tahlil.com Cevabı :

Bu tür ilişki de hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.İlişki sonrası anüsten sızan meninin vajina ile temas etmesi ve buradan da vajinaya  sızması durumunda çok düşük de olsa bu tür bir olasılıktan söz edebiliriz.  Böyle bir durumun olması halinde, beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olduğunda tedbiren gebelik testi yapılabilir.