Dün ve bugün kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik ikimizde çıplaktık boşalmadım ama prostat sıvısı geldi ?

Dün ve bugün kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik ikimizde çıplaktık boşalmadım ama prostat sıvısı geldi benden de ondanda,organımı saniyelik aralarla bir kaç kere kız arkadaşımın vajınasına değdirdim prostat sıvısı geliyordu hamile kalma olasılığı var mıdır adetine de daha 2-3 hafta var ??

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşması düşük bir olasılık da olsa mümkün görünüyor. Adet gününü beklemenizi ve adet kanaması 1 haftanın üzerinde gecikirse gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.