Kız arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdim zevk suyu değmiş olabileceğini düşünüyorum döllenme olmuş

Kız arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdim zevk suyu değmiş olabileceğini düşünüyorum döllenme olmuş olsaydı kusardı diye düşünüyorum kusma olmadı nasıl değerlendirirsiniz ??

Tahlil.com Cevabı : Kusma her hamilelik oluşumunda görülen bir durum değildir. Ancak zevk suyu hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırarak cevaba ulaşabilirsiniz.