EBV VCA lgM 10 (NEGATIF) 0 - 20 ?

EBV VCA lgM 10 (NEGATIF) 0 - 20EBV VCA lgG [H] 442 (POZITIF) mIU/mL 0 - 20 dün yaptırmış olduğum testimin sonuçları beni biraz korkuttu pozitif çıkması. Yorumlarmısınız.

Tahlil.com Cevabı : Geçirilmiş bir EBV enfeksiyonu bulguları var,şu an için ise bir enfeksiyon bulgusu yok.Korkmanızı gerektiren bir durum yok