Eklem yerlerimde ağrılarım var dizlerimde merdiven çıkarken ağrıyor,aşırı yorgunluk var çok çabuk yoruluyorum,vücudum sızlıyor

Eklem yerlerimde ağrılarım var dizlerimde merdiven çıkarken ağrıyor,aşırı yorgunluk var çok çabuk yoruluyorum,vücudum sızlıyor romatizma şüphesiyle gittim,size ilettiğim tahlil sonucuna göre romatizma yok dendi,diz eklem grafisi çektirmem istendi kıkırdaklarda problem olabilir dendi,siz ne dersiniz.

Tahlil.com Cevabı : Bu tahliller mutlaka bilgi verecektir.Ancak yorgunluğunuzun nedeni sistemik bir hastalık da olabilir.Dahiliye bölümünde kapsamlı bir analiz de şikayetlerinizin nedeni yönünden bilgi verebilir.