El tırnaklarım sürekli morarıyor, üşüyor, ve ne kadar sıcakta tutsam da ısınmıyor

El tırnaklarım sürekli morarıyor, üşüyor, ve ne kadar sıcakta tutsam da ısınmıyor. Genel rengi çok hafif morluk fakat bazen aşırı morardığı hatta siyaha vurduğu oluyor. Bu bana bir sorun yaratır mı?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durum normal değil.Bir takom tahliller yapılması gerekebilir.İlk aşamada aile hekiminize ve/veya dahiliye uzmanına baş vurunuz.