4 aylık bir bebeğim var.İki gün önce kurdeşan oldum emzirdiğim içinde ilaç kullanamıyorum ama cok kotu durumdayım

Hocam merhaba; 4 aylık bir bebeğim var.İki gün önce kurdeşan oldum emzirdiğim içinde ilaç kullanamıyorum ama cok kotu durumdayım araştırdığım kadarıyla avıl tablet dıe bır ılac var bunu kullanırsam sütümden bebegıme gecermı ? Bebeğim bi zarar görür mü ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda doktorunuza danışmadan asla bir ilaç kullanmayın.En kısa sürede gebeliğinizi takip eden doktora başvurunuz.Hamilleikte ilaç kullanımı mutlak suretle doktorunuza danışarak olmalıdır.