El ve ayak parmaklarım doğuştan bükülmüyor

El ve ayak parmaklarım doğuştan bükülmüyor.Bununla ilgili romatoloji tahlilimde ana(IIF,1/100,IgG)hafif+benekli,anti ds-dns(IgGMA) 27,929 referans aralığı <25 çıktı hipergammam olduğu söylendi ve mikst bağ dokusu hastalığı teşhisi kondu.ne derece doğrudur

Tahlil.com Cevabı : Bu tür tanılar sadece testlerle değil klinik bulgular ve muayene bulgularının birlikte değerlendirilmesi ile konur. Romatoloji uzmanına gitmenizi öneririz.