El ve ayaklarımda kabarma,ağrı, kızarıklık, kaşıntı var. Değerlerim RF 20'den küçük ASO 362 CRP 0.200. Yorumlar mısınız?

 El ve ayaklarımda kabarma,ağrı, kızarıklık, kaşıntı var. Değerlerim RF 20'den küçükASO 362CRP 0.200. Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : ASO değerinizdeki yükseklik streptekok adı verilen bir bakteriye bağlı çıkan sonuç.Önceden bu enfeksiyonla karşılaşmışsınız.Ancak bu test sonuçları şikayetleriniz konusunda fazla fikir vermiyor.