Ele bulaşan sperm veya zevk suyu ne kadar süre yaşar ?

Ele bulaşan sperm veya zevk suyu ne kadar süre yaşar ? Ve su ile temizlenip peçete ile kurulandıktan 1-2 saat sonra vajinaya sürülürse gebelik ihtimali var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Çok kısa bir önerimiz var. Bu kadar gereksiz ayrıntılara kafa yoracağına biraz vakit ayırıp sitemizdeki konuya dair yazıları okuyup bilgi sahibi ol. Bu kadar erken yaşta da bu işlere pek girişme.